Ryszard Wiązowski

Ogldasz wypowiedzi znalezione dla sw: Ryszard Wiązowski





Temat: Zapamietajcie sobie nazwiska poslow koalicji
Adamczyk Andrzej
Andzel Waldemar
Bartyzel Małgorzata Maria
Bielecki Jerzy
Bogucki Jacek
Bosak Bogusław
Brudziński Joachim
Bubula Barbara
Ceglecka-Zielonka Teresa
Chłopek Aleksander
Chmielowiec Zbigniew
Chrapkiewicz Daniela
Cybulski Piotr
Cymański Tadeusz
Czarnecki Krzysztof
Czarnecki Witold
Czartoryski Arkadiusz
Czepe Roman
Czesak Edward
Ćwierz Andrzej
Dera Andrzej Mikołaj
Dobrzyński Leszek
Dolata Zbigniew
Dorn Ludwik
Dudziński Tomasz Mirosław
Falfus Jacek
Gajewska Karolina
Girzyński Zbigniew
Giżyński Szymon Stanisław
Golba Mieczysław
Goliński Marian Tomasz
Gołojuch Kazimierz
Gosiewska Małgorzata
Gosiewski Jerzy
Gosiewski Przemysław Edgar
Górski Artur
Górski Tomasz
Hoc Czesław
Hofman Adam
Jach Michał
Jackiewicz Dawid
Jagiełło Jarosław
Janik Grzegorz
Jasiński Wojciech
Jędrych Jędrzej
Jurek Marek
Jurgiel Krzysztof
Kaczyński Jarosław
Karasiewicz Lucjan
Karski Karol
Kempa Beata
Kilian Wiesław
Kloc Izabela
Kłeczek Dariusz Antoni
Kłosowski Sławomir
Kołakowski Lech
Kołakowski Robert
Kościelniak Jacek
Kowal Paweł
Kowalczyk Henryk
Kozak Zbigniew
Kraczkowski Maks
Krasulski Leonard
Krzywicki Piotr
Kuchciński Marek
Kurski Jacek
Latos Tomasz
Libicki Jan Filip
Lipiec Krzysztof
Lipiński Adam
Liss Andrzej
Lysko Alojzy
Łatas Marek Jerzy
Maciejewski Krzysztof
Madziarczyk Tadeusz
Malik Ewa
Marianowska Barbara
Markowski Tomasz
Masłowska Mirosława
Materna Jerzy
Matuszewski Marek
Matuszny Kazimierz
Mazurek Beata
Mężydło Antoni
Michałkiewicz Krzysztof
Mikuła Krzysztof
Mojzesowicz Wojciech
Moskal Kazimierz
Mularczyk Arkadiusz
Natalli-Świat Aleksandra
Nowak Maria Teresa
Olendzka Halina
Olszewski Dariusz
Ołdakowski Jan
Opioła Marek
Ożóg Stanisław
Pakuła-Sacharczuk Anna
Paluch Anna
Piecha Bolesław Grzegorz
Pięta Stanisław
Piłka Marian
Polaczek Jerzy
Polak Marek
Poncyljusz Paweł
Puza Adam
Rogacki Adam
Rojek Józef
Roman Giovanni
Rusiecki Jarosław
Ryniak Monika
Sadurska Małgorzata
Seliga Dariusz
Sellin Jarosław
Siarka Edward
Sośnierz Andrzej
Stawiarski Jarosław
Stryjska Małgorzata
Surmacz Marek
Suski Marek
Szarama Wojciech Piotr
Szczygło Aleksander Marek
Szczypińska Jolanta
Szlachta Andrzej
Szrajber Bartłomiej
Szwed Stanisław
Szydło Beata
Szyszko Jan
Tchórzewski Krzysztof
Tobiszowski Grzegorz
Tomczak Jacek
Ujazdowski Kazimierz Michał
Walkiewicz Mieczysław
Walkowiak Andrzej
Wassermann Zbigniew
Wawryniewicz Ryszard
Wiązowski Waldemar
Wiśniewska Jadwiga
Wiśniewska Lucyna
Wita Tadeusz
Witek Elżbieta
Wojtkiewicz Michał
Woźniak Tadeusz
Wójcik Michał
Wróbel Marzena
Zając Stanisław
Zalewski Paweł
Zawisza Artur
Zawiślak Sławomir
Zbonikowski Łukasz
Zieliński Jarosław
Ziobro Zbigniew
Zuba Maria
Zubowski Jan
Żaczek Jarosław Obejrzyj wicej odpowiedzi z tematu



Temat: Róbmy swoje przeciw fanatykom
Lista zdrajców, złodziei i oszustów
Lista zdrajców, złodziei i oszustów

PiSuary

* Adamczyk Andrzej, Andzel Waldemar, Arent Iwona, Ast Marek, Bartyzel
Małgorzata Maria, Bielecki Jerzy, Bogucki Jacek, Bosak Bogusław, Brudziński
Joachim, Bubula Barbara, Ceglecka-Zielonka Teresa, Chłopek Aleksander,
Chmielowiec Zbigniew, Chrapkiewicz Daniela, Cybulski Piotr, Cymański Tadeusz,
Czarnecki Krzysztof, Czarnecki Witold, Czartoryski Arkadiusz, Czepe Roman,
Czesak Edward, Ćwierz Andrzej, Dera Andrzej, Mikołaj, Dobrzyński Leszek, Dolata
Zbigniew, Dorn Ludwik, Dudziński, Tomasz Mirosław, Falfus Jacek, Gajewska
Karolina, Girzyński Zbigniew, Giżyński Szymon Stanisław, Golba Mieczysław,
Goliński Marian Tomasz, Gołojuch Kazimierz, Gosiewska Małgorzata, Gosiewski
Jerzy, Gosiewski Przemysław Edgar, Górski Artur, Górski Tomasz, Hoc Czesław,
Hofman Adam, Jach Michał, Jackiewicz Dawid, Jagiełło Jarosław, Janik Grzegorz,
Jasiński Wojciech, Jędrych Jędrzej, Jurek Marek, Jurgiel Krzysztof, Kaczyński
Jarosław, Karasiewicz Lucjan, Karski Karol, Kempa Beata, Kilian Wiesław, Kloc
Izabela, Kłeczek Dariusz Antoni, Kłosowski Sławomir, Kołakowski Lech, Kołakowski
Robert, Kościelniak Jacek, Kowal Paweł, Kowalczyk Henryk, Kozak Zbigniew,
Kraczkowski Maks, Krasulski Leonard, Krzywicki Piotr, Kuchciński Marek, Kurski
Jacek, Latos Tomasz, Libicki Jan Filip, Lipiec Krzysztof, Lipiński Adam, Liss
Andrzej, Lysko Alojzy, Łatas Marek Jerzy, Maciejewski Krzysztof, Madziarczyk
Tadeusz, Malik Ewa, Marianowska Barbara, Markowski Tomasz, Masłowska Mirosława,
Materna Jerzy, Matuszewski Marek, Matuszny Kazimierz, Mazurek Beata, Mężydło
Antoni, Michałkiewicz Krzysztof, Mikuła Krzysztof, Mojzesowicz Wojciech, Moskal
Kazimierz, Mularczyk Arkadiusz, Natalli-Świat Aleksandra, Nowak Maria Teresa,
Olendzka Halina, Olszewski Dariusz, Ołdakowski Jan, Opioła Marek, Ożóg
Stanisław, Pakuła-Sacharczuk Anna, Paluch Anna, Piecha Bolesław Grzegorz, Pięta
Stanisław, Piłka Marian, Polaczek Jerzy, Polak Marek, Poncyljusz Paweł, Puza
Adam, Rogacki Adam, Rojek Józef, Roman Giovanni, Rusiecki Jarosław, Ryniak
Monika, Sadurska Małgorzata, Seliga Dariusz, Sellin Jarosław, Siarka Edward,
Stawiarski Jarosław, Stryjska Małgorzata, Surmacz Marek, Suski Marek, Szarama
Wojciech Piotr, Szczypińska Jolanta, Szlachta Andrzej, Szrajber Bartłomiej,
Szwed Stanisław, Szydło Beata, Szyszko Jan, Tchórzewski Krzysztof, Tobiszowski
Grzegorz, Tomczak Jacek, Ujazdowski Kazimierz Michał, Walkiewicz Mieczysław,
Walkowiak Andrzej, Wassermann Zbigniew, Wawryniewicz Ryszard, Wiązowski
Waldemar, Wiśniewska Jadwiga, Wiśniewska Lucyna, Wita Tadeusz, Witek Elżbieta,
Wojtkiewicz Michał, Woźniak Tadeusz, Wójcik Michał, Wróbel Marzena, Zając
Stanisław, Zalewski Paweł, Zawisza Artur, Zawiślak Sławomir, Zbonikowski Łukasz,
Zieliński Jarosław, Ziobro Zbigniew, Zuba Maria, Zubowski Jan, Żaczek Jarosław

Chamoobora

* Aszkiełowicz Mieczysław, Bednarek Jan, Beger Renata, Borysiuk Bolesław,
Budner Alfred, Costa Hubert, Filipek Krzysztof, Grabczan Zofia, Grzesik Andrzej,
Gut Alina, Hojarska Danuta, Kiedos Edward Józef, Kołacz Grzegorz, Krajewski
Mirosław, Kuropatwiński Lech, Lepper Andrzej, Lewandowska Sandra, Litwin
Czesław, Łączny Jan, Łyżwińska Wanda, Łyżwiński Stanisław, Maksymiuk Janusz,
Młynarczyk Henryk, Moric Rajmund, Nowakowski Waldemar, Olejnik Małgorzata,
Ołdakowski Adam, Paduch Marzena, Piskorski Mateusz, Rochnowska Renata, Romaniuk
Wojciech, Sikora Krzysztof, Skwierczyński Grzegorz, Starosta Waldemar,
Stępkowski Józef, Sułek Leszek, Szymańczyk Lech, Tyszko Grażyna, Wasilewska-Kita
Regina,l Wiśniewski Zenon, Wiśniowska Elżbieta, Wiśniowska Genowefa, Wojtera
Marek, Woszczerowicz Lech, Wójcik Janusz Marek, Zawisza Jerzy, Zbyrowska Maria

Neohitlerowcy

* Andrejuk Przemysław
* Bałażak Witold
* Bosak Krzysztof
* Ciągło Edward
* Dobrosz Janusz
* Fedorowicz Andrzej
* Giertych Roman
* Hatka Witold
* Jarota Jan
* Kawa Marek
* Kołodziej Janusz
* Kotlinowski Marek
* Masin Arnold
* Mańka Andrzej
* Murias Halina
* Murzyn Leszek
* Orzechowski Mirosław
* Ośko Edward
* Parda Radosław
* Pawłowiec Daniel
* Pawłowski Szymon
* Ratajczak Elżbieta
* Sobczak Bogusław
* Sosnowski Antoni
* Strąk Robert
* Ślusarczyk Piotr
* Wiechecki Rafał
* Wierzejski Wojciech
* Zadora Stanisław


Obejrzyj wicej odpowiedzi z tematu



Temat: Komisja nie zaopiniowała kandydatury Macierewicza
Coś dla Maciory-wica
Lista zdrajców, złodziei i oszustów

PiSuary

* Adamczyk Andrzej, Andzel Waldemar, Arent Iwona, Ast Marek, Bartyzel
Małgorzata Maria, Bielecki Jerzy, Bogucki Jacek, Bosak Bogusław, Brudziński
Joachim, Bubula Barbara, Ceglecka-Zielonka Teresa, Chłopek Aleksander,
Chmielowiec Zbigniew, Chrapkiewicz Daniela, Cybulski Piotr, Cymański Tadeusz,
Czarnecki Krzysztof, Czarnecki Witold, Czartoryski Arkadiusz, Czepe Roman,
Czesak Edward, Ćwierz Andrzej, Dera Andrzej, Mikołaj, Dobrzyński Leszek, Dolata
Zbigniew, Dorn Ludwik, Dudziński, Tomasz Mirosław, Falfus Jacek, Gajewska
Karolina, Girzyński Zbigniew, Giżyński Szymon Stanisław, Golba Mieczysław,
Goliński Marian Tomasz, Gołojuch Kazimierz, Gosiewska Małgorzata, Gosiewski
Jerzy, Gosiewski Przemysław Edgar, Górski Artur, Górski Tomasz, Hoc Czesław,
Hofman Adam, Jach Michał, Jackiewicz Dawid, Jagiełło Jarosław, Janik Grzegorz,
Jasiński Wojciech, Jędrych Jędrzej, Jurek Marek, Jurgiel Krzysztof, Kaczyński
Jarosław, Karasiewicz Lucjan, Karski Karol, Kempa Beata, Kilian Wiesław, Kloc
Izabela, Kłeczek Dariusz Antoni, Kłosowski Sławomir, Kołakowski Lech, Kołakowski
Robert, Kościelniak Jacek, Kowal Paweł, Kowalczyk Henryk, Kozak Zbigniew,
Kraczkowski Maks, Krasulski Leonard, Krzywicki Piotr, Kuchciński Marek, Kurski
Jacek, Latos Tomasz, Libicki Jan Filip, Lipiec Krzysztof, Lipiński Adam, Liss
Andrzej, Lysko Alojzy, Łatas Marek Jerzy, Maciejewski Krzysztof, Madziarczyk
Tadeusz, Malik Ewa, Marianowska Barbara, Markowski Tomasz, Masłowska Mirosława,
Materna Jerzy, Matuszewski Marek, Matuszny Kazimierz, Mazurek Beata, Mężydło
Antoni, Michałkiewicz Krzysztof, Mikuła Krzysztof, Mojzesowicz Wojciech, Moskal
Kazimierz, Mularczyk Arkadiusz, Natalli-Świat Aleksandra, Nowak Maria Teresa,
Olendzka Halina, Olszewski Dariusz, Ołdakowski Jan, Opioła Marek, Ożóg
Stanisław, Pakuła-Sacharczuk Anna, Paluch Anna, Piecha Bolesław Grzegorz, Pięta
Stanisław, Piłka Marian, Polaczek Jerzy, Polak Marek, Poncyljusz Paweł, Puza
Adam, Rogacki Adam, Rojek Józef, Roman Giovanni, Rusiecki Jarosław, Ryniak
Monika, Sadurska Małgorzata, Seliga Dariusz, Sellin Jarosław, Siarka Edward,
Stawiarski Jarosław, Stryjska Małgorzata, Surmacz Marek, Suski Marek, Szarama
Wojciech Piotr, Szczypińska Jolanta, Szlachta Andrzej, Szrajber Bartłomiej,
Szwed Stanisław, Szydło Beata, Szyszko Jan, Tchórzewski Krzysztof, Tobiszowski
Grzegorz, Tomczak Jacek, Ujazdowski Kazimierz Michał, Walkiewicz Mieczysław,
Walkowiak Andrzej, Wassermann Zbigniew, Wawryniewicz Ryszard, Wiązowski
Waldemar, Wiśniewska Jadwiga, Wiśniewska Lucyna, Wita Tadeusz, Witek Elżbieta,
Wojtkiewicz Michał, Woźniak Tadeusz, Wójcik Michał, Wróbel Marzena, Zając
Stanisław, Zalewski Paweł, Zawisza Artur, Zawiślak Sławomir, Zbonikowski Łukasz,
Zieliński Jarosław, Ziobro Zbigniew, Zuba Maria, Zubowski Jan, Żaczek Jarosław

Chamoobora

* Aszkiełowicz Mieczysław, Bednarek Jan, Beger Renata, Borysiuk Bolesław,
Budner Alfred, Costa Hubert, Filipek Krzysztof, Grabczan Zofia, Grzesik Andrzej,
Gut Alina, Hojarska Danuta, Kiedos Edward Józef, Kołacz Grzegorz, Krajewski
Mirosław, Kuropatwiński Lech, Lepper Andrzej, Lewandowska Sandra, Litwin
Czesław, Łączny Jan, Łyżwińska Wanda, Łyżwiński Stanisław, Maksymiuk Janusz,
Młynarczyk Henryk, Moric Rajmund, Nowakowski Waldemar, Olejnik Małgorzata,
Ołdakowski Adam, Paduch Marzena, Piskorski Mateusz, Rochnowska Renata, Romaniuk
Wojciech, Sikora Krzysztof, Skwierczyński Grzegorz, Starosta Waldemar,
Stępkowski Józef, Sułek Leszek, Szymańczyk Lech, Tyszko Grażyna, Wasilewska-Kita
Regina,l Wiśniewski Zenon, Wiśniowska Elżbieta, Wiśniowska Genowefa, Wojtera
Marek, Woszczerowicz Lech, Wójcik Janusz Marek, Zawisza Jerzy, Zbyrowska Maria

Neohitlerowcy

* Andrejuk Przemysław
* Bałażak Witold
* Bosak Krzysztof
* Ciągło Edward
* Dobrosz Janusz
* Fedorowicz Andrzej
* Giertych Roman
* Hatka Witold
* Jarota Jan
* Kawa Marek
* Kołodziej Janusz
* Kotlinowski Marek
* Masin Arnold
* Mańka Andrzej
* Murias Halina
* Murzyn Leszek
* Orzechowski Mirosław
* Ośko Edward
* Parda Radosław
* Pawłowiec Daniel
* Pawłowski Szymon
* Ratajczak Elżbieta
* Sobczak Bogusław
* Sosnowski Antoni
* Strąk Robert
* Ślusarczyk Piotr
* Wiechecki Rafał
* Wierzejski Wojciech
* Zadora Stanisław


Obejrzyj wicej odpowiedzi z tematu
Copyright (c) 2009 Keenesh's Weblog | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.